Weryfikacja konta - krok po kroku | MYINVESTSTORY.COM

Weryfikacja

UWAGA. ABY MÓC SKŁADAĆ ZLECENIA ZAKUPU I SPRZEDAŻY E-WALUTY/KRYPTOWALUTY ZA POMOCĄ KONTA BANKOWEGO W PLN NALEŻY PRZEJŚĆ PROCES WERYFIKACJI TOŻSAMOŚCI. DLA TRANSAKCJI WYMIANY USDT TRC20 na PM USD i odwrotnie, NIE JEST WYMAGANA WERYFIKACJA TOŻSAMOŚCI.

Weryfikacja tożsamości użytkowników oraz potwierdzenie danych konta bankowego jest podstawowym wymaganiem, aby działać w myśl ustawy z 1 marca 2018 r. o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu (Dz. U. z 2021 r., poz. 1132 z późn. zm.).

Aby dokonać weryfikacji postępuj zgodnie z poniższymi krokami:
1. Zarejestruj konto w kantorze klikając “Zarejestruj konto” w menu głównym.

2. Po rejestracji zaloguj się na konto i po prawej stronie pod panelem użytkownika kliknij w “Dokonaj weryfikacji tożsamości“.

3. Uzupełnij wymagane dane oraz dołącz pliki ze skanem lub zdjęciem Twojego dokumentu potwierdzającego tożsamość (obu stron). Zdjęcie/skan musi być czytelny i w dobrej jakości.

4. Po weryfikacji dokumentu tożsamości nastąpi zmiana statusu konta na zweryfikowane i będzie można składać zlecenia w kantorze.

UWAGA!
Jeśli kupujesz u nas e-waluty/kryptowaluty, pamiętaj, że przelew musi być wykonany z konta o takich samych danych, jakie widnieją na przesłanych zdjęciach/skanach dokumentu tożsamości. Imię i nazwisko muszą być zgodne. Wszelkie płatności od osób trzecich będą zwracane na konto, z którego przyszły.

Jeśli chcesz sprzedać swoje e-waluty/kryptowaluty, a wcześniej nie kupowałeś/aś u nas to najpierw musisz potwierdzić, że jesteś właścicielem konta bankowego, na które mamy przelać pieniądze za sprzedane u nas e-waluty/kryptowaluty.
W tym celu proszę wykonać przelew bankowy w kwocie 1 zł na nasze konto:

LAB STORY Sp. z o.o.
62 1870 1045 2078 1061 1518 0001
tytuł przelewu: “potwierdzenie danych – ……. (Twój login w kantorze)”

Przelew musi być wykonany z konta o takich samych danych, jakie widnieją na przesłanych zdjęciach/skanach dokumentu tożsamości. Imię i nazwisko muszą być zgodne. Po pozytywnej weryfikacji kwota 1 zł zostanie zwrócona na konto, z którego została przelana. Jeśli chcesz wykorzystywać kilka różnych kont bankowych do wypłat, dokonaj przelewu 1 zł z każdego konta osobno.