Weryfikacja konta - krok po kroku | MYINVESTSTORY.COM

Weryfikacja konta

UWAGA. Na ten moment weryfikację muszą wykonać osoby, które chcą sprzedawać swoje dolary w kantorze. Osoby, które chcą tylko kupować dolary w kantorze nie muszą na tą chwilę dokonywać weryfikacji.

Weryfikacja tożsamości użytkowników jest podstawowym wymaganiem, aby działać w myśl ustawy z dnia 16 listopada 2000 roku o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu.

Aby dokonać weryfikacji postępuj zgodnie z poniższymi krokami:
1. Zarejestruj konto w kantorze klikając “Zarejestruj konto” w menu głównym.

2. Po rejestracji zaloguj się na konto i w szczegółach Twojego konta wypełnij dane konta bankowego i konta Perfect Money. Będą one automatycznie się pojawiać w polach podczas składania zlecenia.

3. Następnie po prawej stronie pod panelem użytkownika kliknij w “Dokonaj weryfikacji, by móc sprzedawać dolary”.

4. Uzupełnij wymagane dane oraz dołącz plik ze skanem Twojego dowodu osobistego z obu stron. UWAGA! Proszę zamazać nr PESEL. Zdjęcie/skan musi być czytelne i w dobrej jakości.

5. Proszę wykonać przelew bankowy w kwocie 1 zł wpisując w tytule: weryfikacja konta na wskazane konto kantoru w Nest Banku. UWAGA! Przelew musi być wykonany z konta o takich samych danych, jakie zostały podane podczas rejestracji konta w kantorze. Imię i nazwisko muszą być zgodne. Po pozytywnej weryfikacji kwota 1 zł zostanie zwrócona na konto, z którego została przelana. Jeśli chcesz korzystać z kilku kont bankowych dokonaj przelewu 1 zł z każdego konta osobno.

6. Spełnienie punktów 4 i 5 spowoduje zmianę statusu konta na zweryfikowane. Wówczas otworzona zostanie możliwość sprzedaży dolarów w kantorze z limitem 1000 $ do czasu spełnienia warunku z punktu nr 7.

7. Dodatkowo na wskazany w weryfikacji adres zamieszkania zostanie wysłany pocztą list (w ciągu max 2 tygodni) ze specjalnym kodem weryfikacyjnym, który po otrzymaniu należy podać na stronie kantoru w zakładce “Kontakt”, wybierając “Kod weryfikacyjny” jako temat zapytania. Po wykonaniu tego punktu zostanie zniesiony limit sprzedaży dolarów z pkt. 6 i od tego momentu będzie można sprzedawać dolary w kantorze bez ograniczeń.

Notowania kursów walut w czasie rzeczywistym dostarcza Pipser.pl Pipser.pl Perfect Money Bit-Changer.net Facebook